Anasayfa / Uygulamalar / Lazer Kaynak Makinaları Uygulamaları
Fiber Lazer Kaynak Makinesi

Endüstriyel alanda kullanmak üzere üretilmiş Sisma fiber lazer kaynak makinesi modelleri iki farklı türdedir. Manuel fiber lazer kaynak, yarı otomatik fiber lazer kaynak ve otomatik fiber lazer kaynak sistemleri olarak ikiye ayrılan fiber lazer kaynak makinesi modelleri tekrarlayan iş döngüleri için kusursuz performans sunar.

15’den fazla modele sahip Sisma fiber lazer kaynak makinesi ve kalıp tamir sistemi modellerini birbirinden ayıran özellikler bulunmaktadır.

Çalışma performansı, ebat, yazılım ve teknoloji sistemleri gibi birçok farklı unsur ile ihtiyacınız olan fiber lazer kaynak makinesi için ürünleri inceleyebilirsiniz.

Lazer Kaynak Makinesi

Lazer kaynak makineleri manuel, yarı otomatik ve tam otomatik olarak 3 farklı segmente ayrılmıştır. Bu modellerin içerisinde Sisma CNC Lazer Kaynak makineleride bulunmaktadır.

Kabiliyetli eksen hareket sistemine sahip lazer kaynak makineleri yüksek hassasiyet ve kusursuz bir işçilik sunar.

En iyi lazer kaynak makinesi üreticileri ve lazer kaynak makinesi satanlar arasında yer alan Alseko & Sisma işbirliğiyle tüm Türkiye’ye ihtiyaç duyulan yeni nesil ve teknoloji ile donatılmış Sisma ürünlerini sağlamaktayız.

Entegre edilebilir CNC Lazer kaynak, lazer kaynak ve fiber lazer kaynak makinesi modelleri ve daha fazlası için Sisma yetkili distribütörü Alseko ile iletişime geçerek bilgi edinin.

Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Satış Mühendislerimiz sizi arasın.