BSP + WH-6P CBOT

BSP+WH-6P CBOT, 6 paletli magazinli BSP lazer markalama ve işbirlikçi robottan oluşan lazer istasyonu

6 paletli magazinli ve işbirlikçi robotlu BSP lazer markalama istasyonu: Temel amacı üretkenliği ve esnekliği artırmak olan standart makine yapısına otomatik bir depolama sistemi eklenmiştir.

WH-6P CBot, işbirlikçi bir robot ile çekmeceli depolama sisteminin mükemmel sentezidir. Çıkarılabilir ve değiştirilebilir 6 palet* ile deponun iki bölümü vardır: birincisi paletlerin statik depolanması içindir, ikincisi ise paleti depodan çıkaran ve tepsinin içindekileri yerleştirerek alan bir robot kol tarafından yönetilir. işaretleyici alanında. Her palet 480 x 280 mm ölçülerindedir ve önceden ayarlanmış bir ızgarada 1 ila 3 tepsiyi tutabilir. Markalama devam ederken farklı paletleri yüklemek ve boşaltmak mümkündür. Hem lazer hem de depo, uzaktan destekli Cad tabanlı özel yazılımla yönetiliyor.

İşbirlikçi robot, hantal güvenlik ağlarına ihtiyaç duymadan insanlarla yan yana çalışacak şekilde tasarlandı; dinamikler ve önerilen konfigürasyonlar, yönetmeliklerin gerektirdiği güvenlik sınırlarına uyacak şekilde tasarlanmıştır. Operatörle çarpışma durumunda sistem en kısa sürede durur ve yeniden çalışır. Operatör tarafından çekmece durumunun değişmesi durumunda sistem, faaliyete devam etmeden önce başlangıç koşullarının geri yüklenmesini bekler.

Yazılım Deposu yönetimi, ilgili lazer makinesinin kontrol sistemine entegre edilmiştir: operatör, makineyi, depoyu ve içindekileri yönetmek için tek bir arayüze sahiptir. Parçaların izlenebilirliği, mevcut duruma bağlı olarak dahili bir veri tabanı tarafından garanti edilir: hangi parçaların işlendiğini, hangilerinin işlenmekte olduğunu, hangilerinin işlenmeyi beklediğini veya hangilerinin operatörün kontrol etmesi gereken sorunları olduğunu izlemek mümkün olacaktır.

Çözümün esnekliği Temel sistem, robot programlama bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca ve sezgisel olarak kullanılmasına olanak tanıyan bir dizi işlevselliğe sahiptir. Gerekirse kritik sorunları belirlemek için müşterinin parça tipine ilişkin bir ön kontrol gerçekleştirilir.

*Sisma, ilgili konfigürasyona sahip farklı tipte tepsiler sunmaktadır.

* Ürün özellikleri, resimleri, performanslar, ağırlıklar ve ölçüler tamamen gösterge niteliğinde ve yaklaşıktır ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.
Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Satış Mühendislerimiz sizi arasın.