Blog

Fiber Lazer Kaynak Makinesi
Endüstriyel lazer markalama sistemleri

Fiber Lazer Kaynak Makinesi

Alseko prestiji altında enerji üreten lazer sistemini endüstriyel olarak aktive ederek satış işlemlerine başlayan firmamız, Schio’da kuruldu. Sisma olarak hem bağımsız hem de yenilikçi bir tasarımla öne çıkararak üretime hazır hale getirdik.

Alanında başarılı ve uzman kişilerle beraber ürün kalitesini zirveye çıkarıp, alseko enerji tecrübemizle sahada hazırız. Hızlı ve kaliteli ürün zenginliği ile dünyaya referans olmuş makine tasarımını başarıyla tamamlayan bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Ürünler Nelerdir?

Sisma makaralama sistemine bağlı olarak dünya üzerinde en çok ihtiyaç duyulan fiber lazer kaynak makinesi, tasarımında birçok model seçeneğiyle beraber kolaylık sağlayarak logo, barkod, seri numaraları da eklenerek pratik bir hale getirilmesini sağladı.

Sisma ürünlerimiz şu şekildedir;

  • Yarı otomatik lazer sistemi: lazer kullanımını daha çok geleneksel bir şekilde entegre etmek ve onarmak için kullanılan bir sistemdir. Bakır alaşımları da standartlar üzerine çıkarıyor.
  • Manuel çalışma tezgâhı sistemleri: Soğutma sisteminin gelişmiş teknolojiyle beraber tekerlekli sistemde uyarlanarak nesnelerin görünür hale gelmesini ve kamera sistemiyle sisma markalama sistemimizin kaliteli bir ürünü oluyor.
  • Otomatik sistemler: tasarlanabilir ve kullanışlı ürünümüz tek bir atımda kararlı ve akıllı bir lazer atışı sağlıyor.
  • Entegre edilebilir kaynak sistemi: geniş bir makine yelpazesine sahip ürünümüz aynı anda her iki kaynakta da işlem yapabilme özelliğine sahiptir.

Yüksek teknolojinin kullanıldığı ve teşhis konusunda başka bir seçeneğe bırakmadan tek seferde yapabilen yazılım yansıtması muntazam bir tasarım çıkarıyor. Ürünlerimizle beraber lazer sisteminin en gelişmiş ve en pratik halini gözler önüne seriyoruz.

Hangi Malzemeler Kullanılır?

Kullandığımız malzemeler genellikle, paslanmaz çelik, gümüş titanyum ve platinden oluşuyor. Daha dayanıklı ve yansıma özelliğine sahiptir.

Avantajları Nelerdir?

Tasarruflu bir elektrik sarfiyatı mevcuttur. Markalama sistemimiz uzun ömürlü bir yapıdadır. Her ebatla uygun işlem yapılabilen bir sistemdir. İşlem süresi kısa ve hızlıdır.

Markalama Sistemi Ne İçin Kullanılır?

Malzemeler üzerinde iz bırakan işlemlerin tamamı lazer markalama olarak toplanır. Lazer teknolojisi ile kalıcı izler oluşturarak belirlenen yüzey ve maddelerde lazer markalama sistemleri veya lazer markalama makineleri kurulur ve markalama yapılır.

Teklif Al

Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ya da teklif talepleriniz için formu doldurun.

Satış Mühendislerimiz sizi arasın.